Category: Lifestyle

10 ligje të çuditshme nëpër botë

Teksa në Shqipëri po flitet për zbatimin e ligjit, për reformën në drejtësi apo atë zgjedhore, po ju tregojmë disa ligje mjaft interesante dhe paska të...

Gra duke u pozuar për automjetet zjarfikëse

Gjermani / Gra të rrezikshme që kanë ngritur temperaturën për kalendarin e 2016 për llogari të Zjarrifikësit t;  Nurembergut dhe Franconia Epërme, dy rajone...

Kush i bën këto më shumë seksi ?

Studimet e kaluara në atë që i bën njerëzit seksi ka gjetur se faktorë të tillë si rezistencës ndaj sëmundjeve është ajo që tërheq njerëzit për...

Kjo është Louise Ford, 28 -vjeçe më e re se Mr Bean (Rowan Atkinson)

Ai e mban jetën e tij private të fshehur, por bëri një përjashtim, ndoshta për shkak të paparacëve që publikuan një fotografi me të dashurën e tij të re....

Turizëm seksi në Greqi, partnerët këmbejnë gratë me njeri-tjetrin

Dyzet njerëz ruajnë hotelin lluksoz për të siguruar sigurinë e tyre dhe për të mbajtur larg sytë nga ky hotel në Stalida të ishullit të largët të Kretës,...

Modelistja ka pozuar në ballkon

  Nuk ka lënë shumë pas imagjinatës  modelistja e famshme znj. Amber Rose, me fotografitë të reja postuar në llogarinë e Instagram. 31-vjeçarja modele,...

Vergara: Femra më e bukur në Botë

Duke kthyer kohën prapa në vitin 1998, Sofia e vetëm zbarkoi në Amerikë, dukeardhur nga Kolumbia, vendi i lindjes së saj për të kërkuar një vend në botën...

Kelly Brook-in e tradheton i fejuari

Kelly Brook është tradhtuar nga partneri i saj, Danny Cipriani, i cili ka pranuar pabesinë që i ka bërë modeles. Regbisti është detyruar të japë shpjegime pasi...

Modelja Kelly Brook, për një ngjyrë tunduese

  Femrat janë të afta të bëjnë gjithçka për të pasur një ngjyrë çokollatë të njëjtrajtshme në trup. Këtij tundimi nuk i ka shpëtuar as modelja...

Pamela Anderson: “Nuk mendoj se jam ndjerë ndonjëherë e bukur”

Ajo ishte simbol seksi në vitet 90. Fotot lakuriq e kanë stolisur çdo dhomë adoleshent dhe kanë bërë njerëzit të panumërta për të akomoduar ëndrrat e tyre....