Category: Lifestyle

Rihanna i rikthehet turit

...

Vetëvritet këngëtarja Mindy McCready

Këngëtarja amerikane e muzikës “country”, Mindy McCready, ka vrarë veten me armë zjarri. Lajmin e ka bërë të ditur sherifi i Arkansansit, Marty Moss....

104-vjeçarja që ndryshoi rregullat e Facebook

Me këtë parim, 104-vjeçarja Marguerite Joseph fitoi betejën me rrjetin social më të fuqishëm në botë duke tërhequr vëmendjen e vetë Mark Zuckerberg të cilin...

Femrave nuk duhet t‘u vijë turp nga trupi i tyre

  Në një botë ku gratë janë të bombarduara me imazhe topmodelesh, të sajuara madje me photoshop, një fotograf ka nisur një mision: të bëjë të ndjehen...

Si mund ta urresh këtë vajzë!

Ajo është zgjedhur për dy vite me radhë si femra më seksi në botë. Dhe, kjo nuk ka se si të mos shkaktojë xhelozi tek koleget e veta. Bëhet fjalë për Kate...

Ajo është seksi me bikini, edhe pse babai i saj është imam

Nora Ferhangi, 24 vjeç, është myslimane, por do të marrë pjesë në spektaklin “Gjermania kërkon një superyll”. Ajo tregon trupin e saj seksi në bikini. Nora...

  Bukuroshja 42-vjeçare, supermodelja Naomi Campbell gjithmonë ka qenë ngurruese të paraqitet në televizion, për shkak se ka dashur të ruajë privatësinë e...