Apartament

pallatiApartamentet jane me:

Termoizolim te jashtem (sistem kapote)
Instalime per ngrohje qendrore individuale
Suvatime me llac knauff i cili eshte hidroskopik
Dritare PVC 78mm me dopio xham 32mm (teknollogji gjermane)

Pallati ka:

Ashensor
Uje selita 24 ore me depozite 70,000 litra
Ajer i paster
Pamje mbreselenese te Tiranes dhe dhe malit te Dajtit
Vetem 15 minuta larg qendres se Tiranes ne cdo ore te dites
Akses si nga rruga e Kinostudios edhe nga rruga e Ali Demit

Sherbimet:

Internet dhe TV kabllore
Minimarket dhe furre buke vetem 30 metra large hyrjes se pallatit
Stacioni i autobuzit Uzina Autotraktori 10 minuta ne kembe

 

Firma mundeson edhe kreditim deri ne 70% te vleres se apartamentit

Cmimi fillon nga 500 Euro deri ne 650 Euro

Nese keni ndo nje pyetje mos hezitoni te me kontaktoni:


Ne Tirane
Mirvjen Bregu
Mob: +355 68 20 65 335
Fatmir Kalemi
Mob: +355 68 6769 589

Ne Athine
Shpetim Zinxhiria
Mob: 6955486725

[metaslider id=1480]