Arratiset nga burgu i Kassandrias, shqiptari i dënuar me 18 vjet heqje lirie

732

burgi kassandras

Forcat e policisë janë hedhur në kërkim  për të gjetur një shqiptar, i arratisur  sot ditën e mërkurë në mëngjes 9:30 nga qendra e paraburgimit të Kassandrias. Shqiptari i arratisur u ndalua më 1 shkurt 2013 dhe po vuante një dënim me burg prej 18 vjetësh e tre muaj dhe 10 ditë për trafikim droge dhe plaçkitje.

Burimi: Zougla.gr
Këtë e pëlqejnë %d blogues: