Category: Lifestyle

Si mund ta urresh këtë vajzë!

Ajo është zgjedhur për dy vite me radhë si femra më seksi në botë. Dhe, kjo nuk ka se si të mos shkaktojë xhelozi tek koleget e veta. Bëhet fjalë për Kate...

Ajo është seksi me bikini, edhe pse babai i saj është imam

Nora Ferhangi, 24 vjeç, është myslimane, por do të marrë pjesë në spektaklin “Gjermania kërkon një superyll”. Ajo tregon trupin e saj seksi në bikini. Nora...

  Bukuroshja 42-vjeçare, supermodelja Naomi Campbell gjithmonë ka qenë ngurruese të paraqitet në televizion, për shkak se ka dashur të ruajë privatësinë e...