Category: Showbiz

Kim Kardashian po “shpërthen”

Kim Kardashian po pret fëmijën e saj të parë dhe personazhi i famshëm për format e saj të mbushura tregoi “hovin” e mëtejshëm që i ka dhënë shtatzënia....

Beyonce: Nuk jam feministe

  Përgjatë viteve ka prodhuar shumë këngë me temë feministe, si në karrierën solo ashtu edhe me grupin Destiny’s Child, por Beyonce nuk është e sigurtë...

Coco Austin me bukurinë e saj ç’mënd fansat

Mjafton të thuash se Coco Austin ka pozuar në breg të detit dhe mjafton të kuptosh se cila duhet të jetë fotografia e saj. Një femër e cila nuk heziton të...

E dashura e Ronaldos Irina Shayk pozon nudo

Fotografia që shikoni, nuk është pa qëllim. Ajo mbartë një mision, dhe një problem të kohës sonë, ku shfrytëzimi i natyrës ka arritur në një nivel...

“Tradhëtia” e Irina Shayk

Ndonëse si pjesë e punës së një prej modeleve më të famshme në botë, Irina Shayk i duhet të ketë kontakte të vazhdueshme me seksin e kundërt, Cristiano...

Aguero, i lë te bijën, i merr të dashurën Maradonës

Futbollisti i kombëtares argjentinase, Sergio Aguero, mund të jetë me të drejtë personi më i urryer në botë për legjendën e futbollit botëror, Diego Armando...

Motoristja Beyonce

Beyonce di se si të “fusë një marsh” më shumë në të gjithë spektaklet e saj, në të cilat këngëtarja është dalluar për spektaklin dhe emocionet që...

Rikthehen Destiny’s Child

Në fund të muajit janar, grupi Destiny’s Child do të nxjerrë në treg albumin e ri. Beyonce, e cila fitoi famë fillimisht si një nga tre pjesëtaret e grupit,...