E dashura e Ronaldos Irina Shayk pozon nudo

758

ronaldo 1

Fotografia që shikoni, nuk është pa qëllim. Ajo mbartë një mision, dhe një problem të kohës sonë, ku shfrytëzimi i natyrës ka arritur në një nivel alarmant. Modelja ruse dhe e dashura e futbollistit Christion Ronaldo përcjell mesazhin se mjedisi duhet të mbrohet. Ajo, frymëzuese, e ndjeshme, sensuale, e bukur, nëpërmjet fotografisë ku ka dalë krejtësisht lakuriqe, ndërgjegjëson njerëzit për mbrojtjen e mjedisit. Ndërsa Ronaldo e ka përgëzuar të dashurën e vet për shfaqjen e bukurisë së saj natyrale.ronaldo3
Këtë e pëlqejnë %d blogues: