Erdogani në spital krijon panik në Turqi

1069

Një panik të madh ka shkaktuar në Turqi lajmi se Kryeministri Rexhep Tajip Erdogan është sëmur papritur. Paniku kishte të bënte me një kujtesë ku më pare kryeministri turk kishte bërë një operacion në zorrë për shkak të kancerit. Më pas, megjithatë, u njoftua se zoti Erdogan ka marrë një ftohtë dhe mjekët e tij kanë rekomanduar një pushim disa ditë. erdogan
Këtë e pëlqejnë %d blogues: