Kim Kardashian po “shpërthen”

1064

kim-dekolte1Kim Kardashian po pret fëmijën e saj të parë dhe personazhi i famshëm për format e saj të mbushura tregoi “hovin” e mëtejshëm që i ka dhënë shtatzënia. Me një fustan me dekolte shumë të hapur, 32-vjeçarja u fotografua me disa miq të saj.Edhe pse duket qartë shtimi në peshë, gjë që është i zakonshëm tek çdo femër shtatzënë, Kim Kardashian është shprehur se nuk ka shtuar aspak.

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: