Kombëtarja U-21, zbor treditor me lojtarë vendas

1155

Trajneri i Kombëtares U-21, Skënder Gega, do të organizojë një zbor treditor me 22 lojtarë që aktivizohen në kampionatin shqiptar.

Në listë janë de lojtarë nga skuadrat e Kategorisë së Parë: Partizani, Lushnja, Dinamo, Gramshi dhe madje nga Himara (mbrojtësi Mato Qëndro). Grumbullimi do të jetë në datat 25-27 shkurt 2013.

Shpresat, së fundi barazuan pa gola me Maqedoninë (takim i zhvilluar në Laç, më 6 shkurt 2013).

LISTA

PORTIERË

1. Shkëlzen Ruci  Elbasani

2. Mikel Kaloshi  Lushnja

MBROJTËS

3. Elvis Prenci  Partizani

4. Bruno Dita  Besa

5. Jurgen Vogli  Shkumbini

6. Mato Qëndro  Himara

7. Antonio Marku  Vllaznia

MESFUSHORË

8. Stivi Shaba Kastrioti

9. Eni Imami Dinamo

10. Alfred Deliallisi  Teuta

11. Renato Naçi  Apolonia

12. Rofren Nela  Flamurtari

13. Bekim Dema         Vllaznia

14. Ardit Peposhi Tirana

15. Fatmir Hysenbelliu Tirana

SULMUES

16. Sindri Guri Vllaznia

17. Enio Petro Partizani

18. Lorenc Trashi  Gramshi

19. Mario Morina   Tirana

20. Mateo Hasa   Besa
Këtë e pëlqejnë %d blogues: