Messi mesazh urimi dhe falënderimi Cassanos

975

mesiLajmi i lindjes së djalit të Cassanos është përhapur shumë shpejt. Por më shpejt është përhapur lajmi se djali i vogël quhet Lionel Cassano. Edhe në Argjentinë është përhapur sigurisht ky lajm, shoqëruar me shpjegimin e Cassanos për emrin e djalit të tij: “E kam quajtur Lionel për nder të lojtarit që sipas meje është më i madhi i të gjitha kohërave, dhe idhulli im”. Messi ka falënderuar këtë dedikim nëpërmjet një mesazhi në telefonin e sulmuesit të Interi-t. Këtë gjë e ka zbuluar kapiteni Zanetti. Ndërkohë Leo, është kthyer ne Buenos Aires me kombëtaren.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: