naomi55

Bukuroshja 42-vjeçare, supermodelja Naomi Campbell gjithmonë ka qenë ngurruese të paraqitet në televizion, për shkak se ka dashur të ruajë privatësinë e saj. Ajo thotë se fillimisht kishte qenë ngurruese për të pranuar ofertën për të qenë e ftuar  në spektaklin e ri televiziv “The Face”, por sipas saj, ky show televiziv ka një natyrë tjetër dhe nuk ia ka prishur asaj privatësinë. Prandaj nuk mendoja se kjo do të ishte një zonë e imja ku unë të ndihesha rehat, pasi të kem kamera që më ndjekin gjithkund është e bezdisur”, ka pohuar supermodelja.