Shpërthen U-19. Shpartallojnë Greqinë

979

 

Ne  ndeshjen e trete turneu nderkombetar qe zhvillohet ne Rome, ekipi i drejtuar nga trajneri Foto Strakosha ka zhvilluar nje ndeshje shume te mire duke shpartallluar ne te gjitha drejtimet Greqine. Pese  gola dhe nje paraqitje e shkelqyer e Kombetares sone e kane shnderruar gati ne nje feste takimin e trete. Ne tri ndeshjet e zhvilluara Shqiperia 19-vjecare arriti 2 fitore, me Rumani dhe Greqine, eshte mundur nga ekipi I Lacios, pikerisht kjo skuader shkon ne finalen e turneut.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: