“Tradhëtia” e Irina Shayk

953

irina 1Ndonëse si pjesë e punës së një prej modeleve më të famshme në botë, Irina Shayk i duhet të ketë kontakte të vazhdueshme me seksin e kundërt, Cristiano Ronaldo ka veçanërisht arsye për t’u ndierë xheloz, mbi fushatën e fundit publicitare të partneres së tij. Në disa imazhe, të shkrepura për llogari të një firme bixhuterish dhe aksesorësh, rusja shfaqej veçanërisht pranë një modeli veçanërisht të pashëm, spanjollit  Jon Kortajarena.

 irina 2

Nga ana tjetër, këto imazhe të reja të Shayk, shërbyen edhe një herë për të treguar edhe një herë më shumë anën më joshëse dhe tërheqëse të modeles.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: