Dalin detajet e familjes ku burri godet gruan me thikë. Familje burgaxhinjsh

742

Xhelozia ka qene arsyeja që u krye krimi brenda familjes. Cifti Mirosh dhe Anxhi Bardhi jetojnë ne qender të Korinthit dhe kane tre fëmijë dy vajza dhe një djalë, të tre të martuar.

Brenda familjes përvec xhelozisë si Miroshit 52-vjeçar ndaj gruas se tij Anxhit po 55-vjeçare, mësohet se më parë brenda kësaj familje ka pasur edhe probleme të tjera me drejtesinë. Miroshi nuk punonte kohet e fundit, ai kishte tre vjet që kishte dalë nga burgu, ndërsa Anxhi punonte në një kafene ne Kadare, ku çdo mëngjes shoqërohej nga i shoqi, gjithashtu edhe nje nga vajzet punonte ne nje kafene ne qender te qytetit…

Vajza e madhe e bërë burg pasi kreu nje vjedhje te nje nene polici, duke lënë të lidhur të moshuarën, ne qytetin Lutraki, ku u denua mbi 5 vite burg. Po edhe djali ka bere gjithashtu burg për vjedhje dhe pas nje aksidenti ka qendruar muaj ne krevat.  

Nje familje me tre persona qe kanë qendruar ne burg për vjedhje, me nje burrë xheloz vfare mund te presë me tej shoqeria…? ( kujdes mediat shqiptare fotografia nuk eshte e gruas, por e nje nga vajzave të saj)

Sot gruaja 55-vjeçare ndodhet ne gjendje kome ne nje nga spitalet ne Athinë
Këtë e pëlqejnë %d blogues: