Athinë/ Shqiptari qëllohet me armë zjarri pas shpine

171

Athinë/ Shqiptari plagoset pas shpine me armë zjarri

Një shqiptar është qëlluar pas shpine dhe është transferuar në spitalin në Asklepieion

Ngjarrja ka ndodhur sot ne mbrëmje rreth orës 9 në Paleo Faliro në Athinë. Sipas të dhënave të para shqiptari është qëlluar pas shpine dhe është dërguar në spitalin  Asklepieion në Voula të Athinës. Policia ka mbritur ne vendin e ngjarrjes për hetim…Nuk ka njoftim për identitetin e shqiptarit.