Athine :Vritet me plumb ne koke edhe nje shqiptar tjeter, shkon ne 184 numri i vrasjeve

1131


Edhe një vrasje e egër ndodhi në zonën e Omonisë, në Athinë, sot ne mbremje të mërkurën.

Sipas informacionit, rreth orës 22:40 në mbrëmje, një njeri i panjohur  kaloi para një kafeneje që ndodhej në rrugën e Kretës ne Sheshin Omonia dhe ka qelluar me arme me plimb në kokë, i cili pastaj u zhduk.

Viktima është një shtetas 44 vjeçar shqiptar.

Forcat policore nxituan në terren.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: