Lajmet e Fundit

Foto e Dites

Politika

rajoni

Bota

Ekonomia

FEB: Greqia renditet 12 pozita pas Shqipërisë

Greqia ra në një indeks të konkurrencës globale të Forumit Ekonomik Botëror këtë vit, sipas Raportit Global të Konkurrencës 2017-2018. Bazuar në të dhënat e...

Read More

Intervistë

Opinion

Letersi

Shendeti

Greqi: 2 te vdekur nga 1,068 te prekur nga fruthi

Sipas shifrave të fundit të HCDCP deri më sot, 11 janar jane regjistruar mbi 1.000...

Australi ; Dyfishohet numri i te prekurve nga virusi i gripit

Numri i njerëzve që vuajnë nga gripi është më shumë se dyfishuar krahasuar me të...

BB: Spitalet shqiptare, 35% e stafit është administratë, nuk ka lidhje me mjekësinë

Mënyra se si administrohet sektori i shëndetësisë dhe shpenzimet që kryhen për të...

Gruaja

ShowBiz