Arrestohet 49-vjecari i kerkuar nga Interpoli Shqiptar

841

Greqi / 49-vjeçari u arrestua nga oficerët e policisë të premten në mëngjes në Kastoria dhe hetimi zbuloi se kishte edhe dy dënime kundër tij.

Ishte kerkesa e Interpolit shqiptar ne bashkepunim me autoritetet greke qe po kerkonin te arratisurin qe ishte i perfshire ne trafikim e emigranteve. Sipas Prokurorise se Greqise së pari ai duhet te vuaje denimin në Greqi dhe pastaj të ekstradohet në Shqipëri

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: