Dokle nje dite te veçantë sot për të

1155

Dokle nje model i politikes shqiptare…Sot Namik Dokle feston 72-vjetorin e lindjes së tij

Shembulli i politikës në Shqipëri sot per te eshte nje dite e vecante .Urimet ne rrjetin social jane te pafund për këtë njeri të thjeshtë që la gjurmë në politikën shqiptare. Dokle u largua nga politika ashtu sic i ka hije politikaneve te vertete dhe per kete ai ka fituar simpatine e popullit shqiptar. Redaksia e gazetes Focus News i uron urimet nga me te mira per pervjetorin e ditlindjes se tij.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: