Greqi/ Perleshje te pergjakshme, nje i vdekur ne burgun Koriadallo

425

Përleshje te përgjakshme ne burgun Koridallo ne Athine mes gjeorgjiani. Një i vdekur dhe 8-te te plagosur. Ambulancat kane nxituar per ne vendin e ngjarrjes, ne klinikin e psikiatrise se burgut . Kohet e fundit ne burgun Koridallo nje nga me te medhenje te vendit ka ndodhur shume vrasje te kesaj natyre.