Greqi: Përmbyset traktori, humb jetën shqiptari 38-vjeçar, baba i dy fëmijëve.

89

Tragjedia ka ndodhur sot në Modi të Amfiklias ku një bullgar 45  vjeç dhe dhe një shqiptar 38 vjeç kanë humbur jeten pas përmbysjes së karrocerisë së traktorit.

Ishin punonjësit e zjarrfikës të kësaj zonë që kanë nxjerrë pak më parë trupat pa jetë të dy emigrantëve.

Të dy viktimat po transportonin gurë në karrocerinë e traktorit.

Stafi i gazetes i çon ngushellime familjes.