Greqi: Përmbyset traktori, humb jetën shqiptari 38-vjeçar, baba i dy fëmijëve.

287

Tragjedia ka ndodhur sot në Modi të Amfiklias ku një bullgar 45  vjeç dhe dhe një shqiptar 38 vjeç kanë humbur jeten pas përmbysjes së karrocerisë së traktorit.

Ishin punonjësit e zjarrfikës të kësaj zonë që kanë nxjerrë pak më parë trupat pa jetë të dy emigrantëve.

Të dy viktimat po transportonin gurë në karrocerinë e traktorit.

Stafi i gazetes i çon ngushellime familjes.