17- vjeçarja raportoi për abuzim seksual, arrestohet futbollisti i Olimpiakosit

123

Greqi  / Një e mitur ka bërë një denoncim në Departamentit për të Mitur të Sigurisë së Atikës pasditen e së dielës 29 Gusht. Denocimi është bërë ndaj futbollistit i mirënjohur Ruben Semedo, dhe për një menaxher i këngëtarëve grekë.

Sipas mediave vendase shumë detaje të çështjes nuk janë bërë të ditura ende dhe janë nën hetim, pasi vajza përshkruan atë që ajo pretendon se i ka ndodhur, ndërsa është në kontakt me prokurorin për të zbuluar saktësisht se çfarë ndodhi në fillim orët e së shtunës.

Sidoqoftë, 17-vjeçarja në denocimin e saj me gojë përmendi Ruben Semedo, mbrojtësin portugez të Olympiacos, i cili u arrestua të hënën në mëngjes.

Siç tha ajo fillimisht, e mitura po argëtohej me shoqen e saj dhe dy të huajt në një klub nate në plazh. Grupi më pas shkoi në shtëpinë e futbollistit në Glyfada, ku dy burrat dyshohet se e abuzuan seksualisht.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: