Demi Rose nuk di të ndalet, nudo në Greqi

Lifestyle

Ish e dashura e Tyga-s, Demi Rose çdo ditë e më shumë po merr vëmendjen e mediave rozë me format e saj dhe jo më kot.

Dy ditë më parë, ajo tregoi linjat e saj me bikini, por teksa është zhvendosur në ishullin e Santori në Greqi, Demi i ka befasuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale pasi i ka hequr të gjitha. Jo më kot atë e ndjekin 4.6 milionë persona në “Instagram”.