Demi Rose Mawby është “mbretëreshë” seksi e Britanisë së medias sociale

2096

22-vjeçarja është konsideruar nga disa Kim Kardashian i Britanisë për trupin e saj të ekzagjeruar dhe paraqet seksi

Ajo është vetëm 22 vjeçe, por ajo bën lente fotografike dhe rrjetet shoqërore të shtyjnë në çdo pozitë të vetme. H Demi Rose Mawby, në 22 vjetë ka arritur të ngjall popullsisë mashkullore me fotot që ngre llogarinë e saj personale në Instagram dhe konsiderohet diçka si Kim Kardashian Britanisë. Të rinjtë nga Britania e Madhe, me vetëm 6 milion ndjekës në Instagram, lëvdatë e paraqet sexy inati për karrierën e saj si një model dhe bashkëpunimin e saj me shtëpitë e njohur të modës. Këtë herë, bukuria i ri, i cili kohët e fundit u bë shtetet dhe Dj, është fotografuar aq seksi është që të promovojë dhe jashtë mediave sociale që merren me modelimin.

 

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: