E pabesueshme…

Lajme

ramadani ne focus newsFocus NewsNdahet nga jeta gazetari Ramadan Bizga.

Sot më datën 28 Maj të 2016 në Athinë është ndarë nga jeta gazetari i njohur i sportit Ramadan Bizga nga një infarkt në zemër. Nuk mund të gjej fjalë të shprehemi nga tronditja . Komuniteti Shqiptar humbi një nga figurat më të dashura në emigracion. Ngushëllime familjes dhe u prefhtë ne paqe të plotë.