Ermioni Kacifa: Shteti grek te mbroje prindrit tane, policia shqiptare po kontrollon shtepite

924

Tre jave pas ngjarrjes ne Bularatm, e motra e te ndjerit Kacifa duke folur sot ne televizonin SKAJ I ka bere thirrje shtetit grek Policia po kontrollon shtepite per flamurn grek, I kerkojme shtetit grek te nbroje prinderit e mi. Nuk ka llogjike per keto kontrolle, e verteta do dale. Falenderoj te pranishmit per mbeshtetjen. Ipiriotes jane greke dhe kemi te gjitha te drejtat me greket pasi duan te na bejne shqiptar.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: