Kryeministri Rama poston foton duke lidhur këpucët dhe jep mesazhin e rëndësishëm

440

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një foto në rrjetet sociale. Rama shihet teksa ulet për të lidhur lidhësen e këpucës.

Ai thotë se ky është momenti kur ti sheh topin, por dikush të thotë kujdes lidhësen.

“Ai momenti kur ti sheh topin dhe dikush të thotë kujdes lidhësen e këpucës”, ka shkruar kryeministri Rama. Në foton e Ramës vihen re një numër i madh komentesh që kanë vënë re detajin në veshjen e tij. Ndryshe nga zakonisht kur ka shprehur simpatinë për Juventusin, Rama sot u shfaq me stemën e Bayern Munich.Këtë e pëlqejnë %d blogues: