Samaras: Maqedonia as nuk falet as nuk shitet…

822

Maqedonia as nuk falet dhe as nuk shitet,” tha ish-Kryeministri Antonis Samaras para gazetareve nga Selaniku ne Panairin e 83. I pranishem për të ndjekur fjalimin e kreut te partise se tij Nea Dhimokratia, Kyriacos Mitsotakis, “Maqedonia nuk jepet as nuk shitet, ne të gjithë shkojmë së bashku për fitoren e madhe”, u tha Samaras gazetarëve.




Këtë e pëlqejnë %d blogues: