“Tomka dhe shokët e tij”, Rama ironizon Berishën, Bashën dhe Ndokën me këtë foto

Politika

Kryeminstri Edi Rama ka postuar në faqen e  tij në rrjetin social “Facebook”, një foto në të cilën janë ish-kryeministri Sali Berisha, Lulzim Basha dhe Nard Ndoka. Ndërkohë bashkëngjitur me foton shkruan:  “Kur futesh në rrjet pa top”.  Por, të shumtë kanë qenë edhe komentuesit që e kanë kundërshtuar.

Një prej tyre shkruan: “Ti mund te tallesh sa te duash me kta plera zoti kryeminister po kta sidomos saliu po ta ben 8me2 akoma ti vazhdon tu bindesh kercenimeve te ketij krimineli.Pate rastin me te mir per te treguar forcen e shtetit ne Kavaje por ti u terhoqe nga kercenimet e ktyre llumaqeve”.