Ambasadori amerikan Donald Lu ne Athinë

Greqi

Ambasadori i SHBA-s ne Shqiperi Donald Lu ka bere nje vizite ne Athine ndoshta per pushime familjare. Ai është parë sot ditën diel me 1 prill sebashku me familjen e tij, gruan dhe femijet ne Sheshin “Viktoria” duke shetitur ne rrugen 3 Semptevriu rreth 1.5 km larg Omonias.