Category: Showbiz

Presidenti Vladimir Putin bëhet përsëri baba

Sportistja Alina Kabaeva lind fëmijë me Presidentin rus Putinin. Presidenti Vladimir Putin gjëndet përsëri përball mediave për lidhjen me gjimnasten ruse Alina...

7milionë dollarë për strehimin e pastrehëve

  Beyonce i dhuron të pastrehëve një institucion për strehimin e tyre. Ajo e kishte mbajtur sekret deri në përfundimin e ndërtimit të shtëpisë bamirëse....

Gjoksi më ka ndihmuar në karrierën time

Pamela Anderson:  Gjoksi më ka ndihmuar në karrierën time . Njohja dhe fama ka ardhur falë atij kostumi të kuq në telefilmin e famshëm “Baywatch”.  Pamela,...

Rihanna, një bukuri helmuese në modelim

Jemi mësuar ta shohim shpesh duke pozuar provokuese, por seti i ri i fotografive të Rihanna-s për revistën britanike “GQ” shkon përtej fantazisë. 25-vjeçarja...

Carla Bruni, rikthehet në modelim

  Pas shumë vitesh mungese për shkak Sarkozy …Ish zonja e parë e Francës është pozuar për firmen  “Bulgari” dhe po jep një rrezatim më shumë se...

Dëbohet nga Arabia Saudite vetëm pse ishte i bukur

Autoritetet në Arabinë Saudite vendosën dëbimin e tre shtetasve nga Emiratet e Bashkuara Arabe për arsyen “se ishin shumë të bukur dhe të parezistueshëm për...

Femrat nga mosha 31-45 vjeç janë “Vullkan” në seks

Shkencëtarët e Qendrës Universitare të Chakensak në New Jersey SHBA, pas një studimi, ku morën pjesë mbi 500 gra kanë arritur në një konkluzion lidhur me...

Beckham: Kam djem të mbarë

David Beckham është shprehur se tre djemtë e tij janë shumë të sjellshëm dhe kjo falë rregullave strikte prindërore. Futbollisti më i famshëm në botë...

Pamela Anderson: “Nuk mendoj se jam ndjerë ndonjëherë e bukur”

Ajo ishte simbol seksi në vitet 90. Fotot lakuriq e kanë stolisur çdo dhomë adoleshent dhe kanë bërë njerëzit të panumërta për të akomoduar ëndrrat e tyre....

Supermodelja Joanna Krupa, kontratë për seks

Supermodelja Joanna Krupa  vë kushte duke kërkuar që njeriu që do të martohet me të, duhet që të nënshkrojë një kontratë para martesës, me një kërkesë...