Category: Showbiz

Ralph Lauren dhuron 10 milion dollarë për të luftuar Coronavirusin!

Fondacioni i Korporatës Ralph Lauren ka dhuruar 10 milion dollarë për të luftuar goditjen coronare në të gjithë botën. Paratë do të shkojnë direkt për...

Bota e modës në zi, ndahet nga jeta stilistja italiane

Sot, është ndarë nga jeta në Romë ikona e modës, Laura Biagiotti. Kjo e fundit u shtrua mbrëmë me urgjencë në spital për shkak të një ataku kardiak por...

Penelope Cruz dhe Donatella Versace, një brune në rolin e një bionde

Bionde, elegante dhe shumë moderne , si personazhi që interpreton. Penelope Cruz, 43 vjeç, heq dorë nga të qenit brune dhe bëhet bionde si Donatella Versace, motra...

“Engjëjt Charlie” bashkojnë forcat sërish

Ato rikthehen të tra sërish në ekranin e madh më 7 qershor  të 2019. Sony ka konfirmuar se ajo do të regjistrojë edhe filmi tjetër, megjithatë, ende nuk ka...

Ariana Grande: Më vjen shumë shumë keq

Ariana Grande është shprehur se ndihet e keqardhur pasi 22 persona vdiqën dhe 59 të tjerë u plagosën në sulmin terrorist në koncertin e saj në “Manchester...

Kryeministri “maturant”

Do të ishte një foto e zakonshme e mbrëmjes së maturës, nëse nuk do të ishte për personin që shfaqet në sfond. Bëhet fjalë për kryeministrin kanadez, Justin...

Dua Lipa çmend fansat në Kinë (FOTO)

Në prag të lançimit të albumit të saj të parë, Dua Lipa është duke zhvilluar një tur në të gjithë botën duke u promovuar. Mesa duket Lipa është duke...

Poza seksi të modeles së këngës “Despacito”

Zuleyka Rivera është një modele dhe aktore Puerto Rikane ecila u kurorëzua Miss Universe në vitin 2006. Për famëne saj, ajo i detyrohet hitit të këngës...

Charlie Chaplin me rekord të ri botëror

Rreth 660 njerëz kanë vënë një rekord të ri botëror për organizimin që kanë bërë për të festuar ditëlindjen e 128-të të Charlie Chaplin. Ata u mblodhën...

Monika : Në moshen 22-vjeçe rash në dashuri me Klinton, më pas ngacmimin

Çështja e cyber-ngacmimi që ka marrë përmasat e mëdha kohët e fundit në Greqi, ndërsa fjalimi i fundit i Monica Lewinsky në TED duket në kohën e duhur....