Coronavirusi : Rama mbyll kufirin me Greqin.

319

“Nga ora 10:00 e tutje, transferimet në dhe nga Greqia do të ndalen me ajër dhe me rrugë,”

Jo shumë kohë më parë, kryeministri shqiptar njoftoi se neser udhëtimet do të ndalen ne drejtim te Greqais;.

“Nga neser ora 10:00 e tutje, udhetimet në drejyim te Greqis; do të ndalen n; ajër dhe me rrugë,” ka shkruar Edi Rama në Facebook.