Erdogani vizitë në Athinë më 7- 8 dhjetor

1099

Me ftesë të Presidentit të Greqisë Prokopis Pavlopulos, më 7-8 dhjetor Presidenti turk Erdogan do të bëjë një vizitë në vendin fqinjë.

Sipas të përditëshmes real.gr, Erdogan do të jetë në Athinë më 7 dhe 8 dhjetor. Në këtë kontekst, ai do të takohet me Presidentin e Republikës, si dhe me kryeministrin Alexis Tsipras.

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: