Modelistja ka pozuar në ballkon

Kryesore Lifestyle

 

Nuk ka lënë shumë pas imagjinatës  modelistja e famshme znj. Amber Rose, me fotografitë të reja postuar në llogarinë e Instagram. 31-vjeçarja modele, aktore dhe projektuese e modes ka pozuar në ballkon veshur me një monokini. E gjatë 1,75cm, vajza e pasur amerikane, filloi karrierën e saj që në moshën 15-vjeçare,  duke e bërë striptizë, pas divorcit të prindërve të saj, ajo ka udhëtuar shumë  kilometra në jetë, deri sa ka arritur suksesin e saj…