Gazetarja: Turp djema, ishin dy vajza të uritura, pranga për një kg djath

258

Greqi / Gazetarja e njohur Rena Kuvelioti e televizionit ALFA ka shprehur pakënaqësinë ne profilin e saj në Facebook, lidhur me ngjarrjen e mëposhtme.

Po ribotojmë nga profili i Rena Kouvelioti në facebook:

Ndërsa pres që të shfaqem drejtpërdrejt në buletinin e lajmeve, shoh dy vajza me pranga në duar dhe lot në sy duke u shoqëruar nga punonjësit e policisë te prokurori.

– Çfarë bënë ata; pyet kameramani me një pyetje.

– Çfarë mund të të them, shok? Njëra vodhi një kilogram feta dhe tjetra arra, por menaxheri i supermarketit paditi, u përgjigj polici.

Domethënë, dy vajzat u ndaluan gjatë gjithë natës dhe sot u vunë në pranga dhe u çuan në makinë … sepse ishin të uritur … për 6-15 euro …

turp djema turp.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: