I zënë pritë, rrihet jashtë shtëpisë futbollisti i Olimpiakosit 27-vjeçar portuges Ruben Semedo

103

Oficerët e policisë që mbërritën në vendngjarje panë kudo gjak. Lojtari u godit në shpatull dhe shpinë dhe shoku i tij në gojë.

Ngjarrja ka ndodhur mbreme rreth ores 23.30 Në Athinë. ishte një e dhunshme fizike ndaj futbollistit portugez të Olympiacos, Ruben Semedo. Sipas informacioneve të protothema.gr, pak pas orës 23:30 të së premtes, në pallatin ku jeton futbollisti, e prisnin tre persona të veshur me të zeza me kapuç dhe kur ai po kthehej me një shok të tij, e sulmuan dhe e goditi me shkop në fytyrë dhe në trup.

Oficerët e policisë që kanë mbërritur në vendngjarje kanë parë gjak kudo, lojtari është goditur në shpatull dhe në shpinë, ndërsa shoku i tij ka qenë në gojë dhe i rrjedh gjak.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: