Tërmeti 4.1 Richter në Greqi

712

Një lëkundje sizmike e 4.1 Richter u regjistrua pak pas mesnatës në Kefaloni.

Sipas Institutit Euro-Mesdhetar, tërmeti ishte 22 kilometra në perëndim të Argostolit dhe ishte sipërfaqësor me një thellësi prej vetëm 2 kilometrash. Nuk ka njoftime për dëme…
Këtë e pëlqejnë %d blogues: