Zjarri në një zonë pyjore në Rethimnon dhe Iraklio te Kretes

818

25 zjarrfikës me dhjetë automjete, si dhe dy helikopterë po perballen me zjarrin ndodhi pak me pare në një zonë pyjore në Armeni, ne Rethymnon te Kretes. Deri ne keto momente nuk ka kercenin per banoret.

Një alarm zjarri është raportuar në sherbimin zjarrfikes, në Houdetsi në Bashkinë e Acharnes – Asterousia. 5 mjete dhe 12 zjarrfikes po perballen me zjarrin.

 

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: