Athinë, plagoset me armë zjarri një shqiptar 38-vjeçar

833

Në Agios Panteleimona me armë zjarri është goditur një shqiptar 38-vjeçar. Sipas mediave greke, shqiptari është sulmuar disa minuta pas mesnatës në të dielën e Pashkëve ndërkohë që ishte në Rrugën Serifos ku dhe u olagos. Viktima po mjekohet në spitalin Lajko , ndërsa policët vlerësojnë se kjo është një pastrim i llogarive personale .
Këtë e pëlqejnë %d blogues: