Aksident tragjik pune në Korfuz – varroset i gjallë 50-vjeçari

147

Ngjarrja e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 10, ku një rrëshqitje dheu varrosi të gjallë mëngjesin e sotëm një punëtor 50-vjeçar, i cili po punonte në një pishinë në ndërtim të një kompleksi hotelier, në zonën e Sidarit në Korfuz.

Sipas vlerësimeve të para, aksidenti tragjik ka ndodhur pasi pranë pishinës një ekskavator po mblidhte dheun, i cili nga reshjet e shiut rrëshqiti dhe e shtypi 50-vjeçarin. Konfirmimi ende nuk eshte bere përsa i perket idenditetit te viktimës edhe pse flitet se eshte shqiptar.
Këtë e pëlqejnë %d blogues: