Basha me gruan dhe fëmijët po i bashkohet protestës (FOTO)

Politika

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është duke iu bashkuar protestës të paracaktuar në orën 12.00. Ai shihet të eci dorë për dorë me bashkëshorten dhe fëmijët e tij, siç kishte paralajmeruar.