Category: Lifestyle

Turizëm seksi në Greqi, partnerët këmbejnë gratë me njeri-tjetrin

Dyzet njerëz ruajnë hotelin lluksoz për të siguruar sigurinë e tyre dhe për të mbajtur larg sytë nga ky hotel në Stalida të ishullit të largët të Kretës,...

Modelistja ka pozuar në ballkon

  Nuk ka lënë shumë pas imagjinatës  modelistja e famshme znj. Amber Rose, me fotografitë të reja postuar në llogarinë e Instagram. 31-vjeçarja modele,...

Vergara: Femra më e bukur në Botë

Duke kthyer kohën prapa në vitin 1998, Sofia e vetëm zbarkoi në Amerikë, dukeardhur nga Kolumbia, vendi i lindjes së saj për të kërkuar një vend në botën...

Kelly Brook-in e tradheton i fejuari

Kelly Brook është tradhtuar nga partneri i saj, Danny Cipriani, i cili ka pranuar pabesinë që i ka bërë modeles. Regbisti është detyruar të japë shpjegime pasi...

Modelja Kelly Brook, për një ngjyrë tunduese

  Femrat janë të afta të bëjnë gjithçka për të pasur një ngjyrë çokollatë të njëjtrajtshme në trup. Këtij tundimi nuk i ka shpëtuar as modelja...

Pamela Anderson: “Nuk mendoj se jam ndjerë ndonjëherë e bukur”

Ajo ishte simbol seksi në vitet 90. Fotot lakuriq e kanë stolisur çdo dhomë adoleshent dhe kanë bërë njerëzit të panumërta për të akomoduar ëndrrat e tyre....

Rihanna i rikthehet turit

...

Vetëvritet këngëtarja Mindy McCready

Këngëtarja amerikane e muzikës “country”, Mindy McCready, ka vrarë veten me armë zjarri. Lajmin e ka bërë të ditur sherifi i Arkansansit, Marty Moss....

104-vjeçarja që ndryshoi rregullat e Facebook

Me këtë parim, 104-vjeçarja Marguerite Joseph fitoi betejën me rrjetin social më të fuqishëm në botë duke tërhequr vëmendjen e vetë Mark Zuckerberg të cilin...

Femrave nuk duhet t‘u vijë turp nga trupi i tyre

  Në një botë ku gratë janë të bombarduara me imazhe topmodelesh, të sajuara madje me photoshop, një fotograf ka nisur një mision: të bëjë të ndjehen...