Detaje te reja për vrasjen e 51 vjeçarit shqiptar

556

Athinë / Një ditë pas ngjarrjes tragjike që ndodhi në Koridall, mediat vendase japin detaje te reja për 51-vjeçarin shqiptar, I cili vdiq në spitalin Atiko me goditje të rënda. Mjeku ligjor Ilia Bojokas ka deklaruar se vdekja ka ardhur për shkak të lëndimeve të shumta dhe goditjeve në kokë që ndodhi në mëmgjesin  ditës së dielë më 2:40 .

Shqiptari punonte roje ne një kompani transporti greke dhe ai mundi te komunikonte me te bijen me anën e telefonit duke kërkuar ndihmë, e cila më pas ka raportuar te autoritet se e ka gjetur te lidhur dhe te rrahur. Gjithashtu ajo u ka thene policisë se i jati kishte problem me zemren.

Nga ana e saj policia disponon materiale nga kamerat e sigurisë brenda dhe jashtë kompanisë…
Këtë e pëlqejnë %d blogues: