Gazetaren e përplas makina gjatë transmetimit LIVE, shtanget spikeri i lajmeve (Video)

155

Ngjarja e rëndë u shënua në Virxhinian Perëndimore, kur Tori Yorgey, gazetare në ËSAZ, po mbulonte motin dhe një ndërprerje uji kur një mjet tip fuoristradë e goditi, duke e rrëzuar në tokë. Ajo i siguroi shpejt shikuesit dhe prezantuesin Tim Irr se ishte mirë

SHBA – Një gazetare është përplasur nga një automjet në momentin kur ishte në transmetim të drejtpërdrejtë në një televizion amerikan. Ngjarja e rëndë u shënua në Virxhinian Perëndimore, kur Tori Yorgey, gazetare në ËSAZ, po mbulonte motin dhe një ndërprerje uji kur një mjet tip fuoristradë e goditi, duke e rrëzuar në tokë. Ajo i siguroi shpejt shikuesit dhe prezantuesin Tim Irr se ishte mirë.

“Oh Zot! Sapo më goditi një makinë, por jam mirë.

Sapo u godita nga një makinë, por jam mirë Tim, “tha Yorgey.

 

https://twitter.com/i/status/1484036206950293505
Këtë e pëlqejnë %d blogues: