Greqi/ 37 – vjeçari goditet nga rrufeja dhe …

159

Fytyrën e saj të ashpër e ka treguar edhe një herë moti i keq “Diomidis” teksa një burrë është goditur nga rrufeja në Komos ku ndodhej, si pasojë është transportuar në Qendrën Shëndetësore Miron për ndihmën e parë.

Burri u konstatua me djegie që duket se nuk shqetësojnë shëndetin e tij, por për çdo rast, pas ndihmës së parë, një autoambulancë e ka transportuar në spitalin në Heraklion.

Sipas informacioneve të fundit, burri ishte 37 vjeç dhe jetonte në një automjet që ishte parkuar në zonë.

Burimi: Notia Kreta
Këtë e pëlqejnë %d blogues: