Greqi / Gjendet e varur në Komisariatin e Policisë një grua 42-vjecare

Greqi

Një grua është gjetur sot e pajetë në paraburgimin e Komisariatit të Policisë Heraklion dhe sipas informacioneve të para bëhet fjalë për një vetëvrasje. Gruaja, 42 vjeçe, u arrestua mbrëmjen e së martës dhe u dërgua në qendrën e paraburgimit, ku u gjet e pajetë sot.

Ende nuk është bërë i qartë idenditeti i saj.

Burimi : Zougla.gr