Live në SYRI TV e SYRI.net/ Ndeshja Tirana-Crvena Zvezda

482

Ndeshja Tirana-Crvena Zvezda që do të luhet mbrëmjen e të martës në ‘Air Albania’ dhe do të transmetohet ekskluzivisht në SYRI TV dhe SYRI.net, ka bërë që policia të marrë masa të mëdha sigurie.

Në një njoftim të Policisë së Tiranës thuhet se ndeshja do të zhvillohet pa tifozë. Gjithashtu do të merren masa të shumta teknike në një perimetër të gjerë të stadiumit ‘Air Albania’.

Ndeshjen do ta transmentoj Syri tv nga komentatori i njohur, gjigandi me zerin e tij briland z. Kosta Grillo.

Fitore Tirana.